Shitet tokë truall në Berdenesh, Sarandë.

  • 55.000€
,

Details

  • Price: 55.000€
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

Shitet tokë truall në Berdenesh, Sarandë.
Ka një sipërfaqe prej 630 m2 .
Në një nga pozicionet më të bukura dhe dominante me pamje fantastike nga deti.
E përshtateshme për një shtëpi pushimi dhe për rezidencë turistike.
Çmimi i tokës është 55 000 euro / total.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 70 666 61

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare