SHITET TOKË TRUALL + NDËRTESË NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER 7,000,000 LEK / Total

  • 56.352€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET TOKË TRUALL + NDËRTESË NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER 7,000,000 LEK / Total

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 56.352€

Details

  • Price: 56.352€
  • Size: 800 m²
  • Type: shtepi, truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 703 2243

Description

Shitet ndërtesa + truall në lagjen Afrim i Ri , Fier . Ndërtesa dhe trualli posedon dokumentacion të rregullt . Ndodhet buzë rrugës kryesore dhe shitet me një çmim prej 7000000 lek / total . Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243 .

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-toke-truall-ndertese-ne-lagjen-afrim-i-ri-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate