Shitet tokë truall + ndërtesë në Ksamil .

  • 42.000€
,

Details

  • Price: 42.000€
  • Size: 226 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje

Description

Shitet tokë truall + ndërtesë në Ksamil .
Sipërfaqja: 226 m katror e çertifikuar.
Ka një Objekt (garsonier) i pa përdorur për banim, gjurma e së cilit është 25 m2, gjithashtu me dokumentacionin e përshtatshëm.
Trualli është në Qëndër të Kodrës mbi Qytezën e Ksamilit
Nga Objekti shikohet Deti dhe ishujt e Ksamilit.
Te “porta” kalon rruga.
Energjia elektrike, Uji
dhe Pusetat e shkarkimit janë gati për lidhje
Nga pjesa e sipërme kufizohet me mur.
Pjesa e poshtme (perendimi) me mur.
nga Lindja: Rruga
dhe Jugu me mur kufizues.
Çmimi është 42.000 euro/total.

ID e pronës 11766.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 70 66 661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare