SHITET TOKË TRUALL, KANALI I ÇUKËS, SARANDË!

  • 350.000€
,

Details

  • Price: 350.000€
  • Size: 1210 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje

Description

SHITET TOKË TRUALL, KANALI I ÇUKËS, SARANDË!

Shitet tokë truall, Kanali i Çukës, Sarandë

Me sipërfaqe: 1210 m2
Vetëm 50m larg detit
Me kofiçent ndërtimi 1.5
Toka ka projekt për ndërtim Hotel 4 kate mbi tokë (Dhoma) dhe 2 kate nëntokë (1 kat recepsion, bar-kafe-restaurant dhe 1 kat Parking)
Me dokumentacion të rregullt hipotekor
ÇMIMI: 350.000 euro/total

Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: 0686032320

Address

  • City Sarande

Contact Information

View Listings
DES Ish Ekspozita

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Ish Ekspozita
  • DES Ish Ekspozita