SHITET TOKË TRUALL, FIER

  • 78.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET TOKË TRUALL, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 78.000€

Details

  • Price: 78.000€
  • Size: 290 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 703 2242

Description

Shitet tokë truall në lagjen Bishanakë pranë ETC, Fier. Trualli ka një sipërfaqe prej 290 m². E rrethuar me murë për të cilin disponohet leje nga Bashkia Fier. Ndodhet në një zonë me prespektivë zhvillimi urban dhe ka dalje direkt në rrugë. Çmimi 78 000 €/total. Për një vizitë në pronë ose për një informacion më të detajuar na kontaktoni. Cel : +355 69 703 2242

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-toke-truall-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate