SHITET TOKË TRUALL 567m2 NË SARANDË

, Rruga Janaq Kumi, Limjoni (Sarandë), Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje
, Rruga Janaq Kumi, Limjoni (Sarandë), Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania

Details

  • Size: 567 m²
  • Type: toke, truall
  • Status: shitje

Features

Description

SHITET TOKË TRUALL 567m2 NË SARANDË

Sipërfaqe: 567 m2

Toka ndodhet në një zonë shumë të preferuar, ne ane te rruges kryesore me pamje fantastike nga bregdeti Jon dhe Gjiri i Korfuzit.

Prona ndodhet në një zonë shumë të qetë të përshtatshme për zhvillimin e hotelerisë, shtëpive të pushimit,apo për banim.

Me dokumentacion të rregulltë hipotekor

Cmimi : 100.000 Euro/Total

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Kontakt:
+355 69 20 45 103

  • Address Rruga Janaq Kumi, Limjoni (Sarandë), Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
  • City Sarande

Contact Information

View Listings
DES Sarande Qender

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Sarande Qender
  • DES Sarande Qender