Shitet Toke Truall ne Spille

  • 110.000€
, Domen,Spille ,Kavaje

Details

  • Price: 110.000€
  • Size: 1100 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0695509143

Description

Shitet Toke Truall ne Spille

Siperfaqja:1100m2

Posedon te gjitha dokumentacionet e rregullta.

Ndodhet prane detit!

Zone e virgjer dhe e pa shfrytezuar.

Cmimi:110000
I Diskutueshem!

Adresa:Domen,Spille ,Kavaje

Te interesuarit te kontaktojne:
0695509143
Ju mirpresim!

  • Address Domen,Spille ,Kavaje
  • City Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hibrid Lika
  • Hibrid Lika