SHITET TRUALL NE KAMEZ (qender) GATI PER NDERTIM 3.484 m2.

 • 450.000€
Kamëz, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania

SHITET TRUALL NE KAMEZ (qender) GATI PER NDERTIM 3.484 m2.

Kamëz, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • 450.000€

Details

 • Property ID: 22790
 • Price: 450.000€
 • Property Size: 3484 m²
 • Property Type: toke, truall
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 68 40 44 520

Features

Description

Shitet  TRUALL, ne qender te Kamzes me nje siperfaqe prej 3.484m2. PER KETE TRUALL ESHTE MARRE NJE LEJE NDERTIMI PER NDERTIM PALLATI DHE I KA MBARUAR AFATI TANI KERKON VETEM RINOVIM TE LEJES SE MARRE.
Kjo toke mund te perdoret edhe per NDERTIME TE LLOJEVE TE NDRYSHME SI QENDER KOMERCIALE , PALLATE, MEQENSE TAKOHET EDHE ME RRUGEN NACIONALE TE VERIUT TE VENDIT etj
Toka eshte me hipoteke e me dokumenta te rregullta hipotekore.
SHITET ME CMIM  450.000 EURO. 

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com
Tel : 355 684044520.

 • Address Kamëz, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare