SHITET TOKE TEK KODRA E DIELLIT 2 ME PLAN ZHVILLIMI

  • 176.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • 176.000€

Details

  • Price: 176.000€
  • Size: 1600 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet Toke tek KODRA E DIELLIT 2. Toka ka nje siperfaqe 1.600 m2. Toka ndodhet ne nje zone shume te qete dhe elitare. Toka eshte me plan zhvillimi per vila. Shitet per 110 Euro/m2.
TOKA SHITET VETEM PER 176.000 EURO.

Per me shume informacion kliko ne linkun:http://www.merlinimobiliare.com

  • Address Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare