SHITET TOKE TE LIQENI I FARKES

 • 2.130.000€
Premium shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Liqeni i Farkës, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Premium shitje

SHITET TOKE TE LIQENI I FARKES

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Liqeni i Farkës, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 2.130.000€

Details

 • Price: 2.130.000€
 • Size: 35535 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

Tokë në shitje, me një vendodhje shumë të mirë me pamje nga Liqeni i Farkës. Ndodhet në një kodrinë në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë që ofron zona.
Toka ka formë të rregullt me dimensione 140-460-60 m, e përshtatshme për ndërtim rezidencash banimi si vila, apartamente etj. Toka ndodhet ne nje zone te studiuar me koeficient shfrytëzimi 30 %, intensitet ndertimi 0.3 dhe lartesia maksimale 8 M dhe 2 kate + bodrum.
Tokë në shitje me sipërfaqe 35,535 m2, me pamje shumë të bukur të zones dhe me kërkesë të lartë investimi.
Me certifikate pronësie.

KONTAKT: *+355696054036‬

EMAIL: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/toka/ne-shitj…iqeni-i-farkes

 • Address Liqeni i Farkës, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93