Shitet, Tokë, Prush, Tiranë 200,000 € ID: OPP+17906

  • 200.000€
, Prush, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
shitje

Shitet, Tokë, Prush, Tiranë 200,000 € ID: OPP+17906

, Prush, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
  • 200.000€

Details

  • Price: 200.000€
  • Size: 4000 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355693339000

Features

Description

Shitet tokë në zonën Prush, Tiranë.
Me sipërfaqe totale prej 4000 m2.
E përshtatshme për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi.
Disponon çerfitikatë pronësie.
Opsion ideal investimi.
Për më tepër na kontaktoni!

  • Address Prush, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
  • Future Home Opportunity +