SHITET TOKË , PRANË KALASË NË PETRELË

  • 245.000€
11 Vore, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
shitje
11 Vore, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • 245.000€

Details

  • Price: 245.000€
  • Size: 3500 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

SHITET TOKË , PRANË KALASË NË PETRELË

 

SIPËRFAQE : 3500 metra tokë

CMIMI: 245000 euro

VENDNDODHJA: Petrelë, anash kalasë tek fushat

 

Toka ndodhet në një zonë e cila karakterizohet nga një natyrë me klimë tipike mesdhetare dhe ka nje biodiversitet të pasur. Përgjatë lumit Erzen dhe kodrave që shtrihen pranë tij janë ngritur mjaft restorante dhe resorte turistike. Aktiviteti kryesor I zonës ështe bujqësia dhe blegtoria. Toka është shumë e përshtatshme për të zhvilluar agroturizëm

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!
0692048884

  • Address Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • City Tirane
  • Area 11 Vore

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta