SHITET TOKE PRANE BREGDETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT

  • 1.725.000€
, Gjiri i Lalzit, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
shitje
, Gjiri i Lalzit, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
  • 1.725.000€

Details

  • Price: 1.725.000€
  • Size: 11500 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

PRANE RESIDENCE “PRIMAVERA”

Tokë në shitje vetëm 150 M larg nga vija bregdetare e Detit Adriatik, në një nga zonat më të preferuara të Gjirit të Lalzit, në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër, qetësisë që ofron zona, 40 minuta larg nga Tirana.Toka ka formë të rregullt me përmasat 140-120-140 dhe 70 m. ndodhet afër me rrugën kryesore dhe është e pershtatshme për ndertim vilash, apartamentesh, hoteleri dhe shërbime të ndryshme. Ka intensitet ndërtimi 0.62 dhe koeficient shfrytëzimi 33 %.Tokë në shitje tek Gjiri i Lalzit, me sipërfaqe 11500 m2, me studim për ndërtim 2 kate mbi tokë dhe 1 kat nën tokë, me një vendodhje shumë të mirë dhe me kërkesë të lartë investimi.

Me certifikate pronësie.

Kontakt: *+355696054036‬
Email: e.sila@inf-93.com

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-breg…gjiri-i-lalzit

  • Address Gjiri i Lalzit, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
  • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
  • Real Estate INF 93