SHITET TOKË PËR NDËRTIM,KAMËZ,TIRANË

, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
shitje
, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania

Details

  • Size: 1000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

SHITET TOKË PËR NDËRTIM,KAMËZ,TIRANË

 

Çmimi: 7.000.000 lekë

 

Sipërfaqja: 1000 m ²

 

Vendndodhja: Kamëz, Tiranë.

 

Prona ndodhet në afërsi të rrugës kryesore , dhe eshtë një investim shumë I mire për shfrytëzim industrial.

 

E përshtatshme për bujtina , komplekse vilash dhe shumë aktivitete te tjera .

Trualli disponon dokumentacion te rregullt , është me çertificatë pronësie.

 

Detaje të tjera:

  • Tokë e rrafshët
  • Mundësi për ndërtim

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.

069 70 322 41

  • Address Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta