SHITET TOKE NE VORE PER BIZNES 11.000 m2.

 • 330.000€
11 Vore, Autostrada Tirane-Durres, Vore
shitje
11 Vore, Autostrada Tirane-Durres, Vore
 • 330.000€

Details

 • Price: 330.000€
 • Size: 11000 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Features

Description

SHITET TOKE NE VORE PER BIZNES. 11.000 m2.

Shitet tokë para se të hysh në Vorë, 150 metra larg nga autostrada në thellsi 11.000 m2. Toka mund te përdoret për bisnese bujqesore dhe industriale, per sera, fabrika, magazina etj. Shitet me 30 €/m2.
SHITET VETEM PER 330.000 EURO.

 • Address Autostrada Tirane-Durres, Vore
 • City Tirane
 • Area 11 Vore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare