SHITET TOKE NE SAUK 840 m2 ME LEJE NDERTIMI.

  • 135.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET TOKE NE SAUK 840 m2 ME LEJE NDERTIMI.

2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 135.000€

Details

  • Price: 135.000€
  • Size: 840 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet toke ne Sauk, me siperfaqe 840 m2. Vendodhja eshte 100m larg rreth rrotullimit te Saukut te vjeter. Prona eshte e kuadruar me plan zhvillimi per vila ose pallate 5+ 1 kate.
Nje vend i mrekullueshem per banim ose biznese. Nje oaz qetesie i pakrahasueshem ne ajer te paster. Eshte me fat ai qe ka mundesine te blej dhe mund ta perdori per banim, ose cdo lloj veprimtarie ekonomike, por edhe per multifunksionale. Toka me leje ndertimi te miratuar.
Theksojme qe edhe cmimi eshte okazion ne raport me cmimet e zones per vetem 160 EURO/M2
SHITET VETEM PER 135.000 EURO.

  • Address Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare