SHITET TOKË NË RRUGËN NACIONALE CËRRIK-FERMË.

  • 52.000€
, Cërrik
shitje

SHITET TOKË NË RRUGËN NACIONALE CËRRIK-FERMË.

, Cërrik
  • 52.000€

Details

  • Price: 52.000€
  • Size: 6000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355697032245

Description

SHITET TOKË NË RRUGËN NACIONALE CËRRIK-FERMË.
Toka ka një sipërfaqe totale prej 6000 m² dhe posedon çertifikatë pronësie.
Është e përshtatshme për çdo lloj aktiviteti.
Shitet me një çmim prej 52.000 Euro/ total (i negociueshëm).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032245.

  • Address Cërrik
  • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate