SHITET TOKË NË RINAS, TIRANË

 • 120.400€
, Rruga Kthesa e Rinasit, Gjeç Kodër, Prezë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1039, Albania
shitje
, Rruga Kthesa e Rinasit, Gjeç Kodër, Prezë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1039, Albania
 • 120.400€

Details

 • Price: 120.400€
 • Size: 3010 m²
 • Type: toke, truall
 • Status: shitje

Description

SHITET TOKË NË RINAS, TIRANË

Çmimi: 120400 euro

Sipërfaqja: 3010 m ²

 

Prona ndodhet në afërsi të rrugës kryesore të Rinasit, dhe eshtë një investim shumë I mire për shfrytezim industrial. E përshtatshme për bujtina , komplekse vilash dhe shumë aktivitete te tjera .Trualli ka nje siperfaqe 3010 m² toke arë,80m² me 38m² .

Ne tokë janë 220 peme lajthie me nje mirëmbajtue  4 vjecare me kanale kulluese ,ujë dhe drita e rrethuar . Disponon kamera  vëzhguese. Trualli disponon dokumentacion te rregullt , është me çertificatë pronësie.

 

Detaje të tjera:

 • Tokë e rrafshët.
 • Linjë elektrike.
 • Furnizim me ujë.
 • Mundësi për investim pasi është e pozicionuar buzë rruge.

 

Për më shumë  detaje kontaktoni:

0697032241

 • Address Rruga Kthesa e Rinasit, Gjeç Kodër, Prezë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1039, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta