Details

  • Size: 10500 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Toke ne Rinas 10500m2. Toka ndodhet prane njesive tregetare dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi.
Zona ku ndodhet ka facilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per nje vizite ne kete prone dhe prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…toke-ne-rinas/

  • Address Rinas
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate