SHITET TOKË NË PRISKË TË MADHE, DAJT, TIRANË

 • 206.050€
3 Fresku / Linze / Dajt, Priskë e Madhe, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

SHITET TOKË NË PRISKË TË MADHE, DAJT, TIRANË

3 Fresku / Linze / Dajt, Priskë e Madhe, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 206.050€

Details

 • Price: 206.050€
 • Size: 8242 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355 69 40 83 999

Description

Shitet tokë në Priskë të Madhe,në zonen e Dajtit, Tiranë.
Siperfaqe 8242 m2 .
Një hapësirë e pashfrytëzuar nga njeriu, ku ajri i pastër dhe hapësira e gjelbër te çojnë në dimension tjetër.

Mundësi shumë e mirë për çdokënd që dëshiron të investoi në agrobiznes dhe jo vetëm.

Toka është me dokumentacion të rregullt hipotekor.

ID e pronës 11795

Çmimi 25 Euro/M2

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 40 83 999

 • Address Priskë e Madhe, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate