Shitet Toke ne Mullet Billion403

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mullet, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
shitje

Shitet Toke ne Mullet Billion403

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mullet, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania

Details

  • Size: 3750 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Toka eshte e lokalizuar ne Mullet prane Komunes ,ne rruge kryesore. Vend i fresket, anes rruges , i pershtatshem per investim. Toka ka nje siperfaqe prej 3750m2, e pajisur me certifikate pronesie dhe gjithe dokumentacionin e nevojshem . Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

  • Address Mullet, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • City Tirane
  • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate