SHITET TOKE NE MARQINET- VORE

 • 32.300€
Marqinet, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania

SHITET TOKE NE MARQINET- VORE

Marqinet, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • 32.300€

Details

 • Property ID: 35765
 • Price: 32.300€
 • Property Size: 1700 m²
 • Property Type: toke
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Features

Description

Shitet toke ne Marqinet- Vore 1700 m2 truall. Toka mund te perdoret per biznes por edhe per banim, eshte me dokumenta te rregullta dhe shitet per 19 Euro/m2. Nxitoni!

 • Address Marqinet, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Vore

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare