SHITET TOKE NE MAMINAS… ME HIPOTEKE..!!

  • 2.100.000€
, Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
shitje

SHITET TOKE NE MAMINAS… ME HIPOTEKE..!!

, Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
  • 2.100.000€

Details

  • Price: 2.100.000€
  • Size: 30000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355682017333

Description

SHITET TOKE NE MAMINAS….!!

Shitet toke me nje siperfaqe 30.000 m2 … ME HIPOTEKE..!!
Toka nodhet ne maminas me nje siperfaqe lineare 170 metra buze autostrades dhe 160 metra ne brendesi..!! Toka eshte e pershtatshem per cdo lloj biznesi dhe ndodhet ne nje zone shume te mire..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAIZON 70 EURO m2 …!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
www.pronaideal.com
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1

  • Address Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
  • Real Estate I-DEAL