SHITET TOKË NË LIQENIN E FARKËS,TIRANË

 • 50.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET TOKË NË LIQENIN E FARKËS,TIRANË

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 680 m²
 • Type: toke, truall
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355694083999

Description

Shitet Tokë në Liqenin e Farkës me sipërfaqe 680 m2.
Toka ndodhet anës rruge dhe shumë pranë Liqenit të Farkës.
Zona është e qetë dhe në zhvillim të vazhdueshëm për rezidenca banimi, dhe ka mundesi të shumta shfrytëzimi.
Prona disponon Dokumentacion të rregullt Hipotekor.

Çmimi 50.000 Euro

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694083999

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate