SHITET TOKË NË KRUJË

 • 40€
9 Qender, Krujë, Kruje, Durrës County, Northern Albania, 1501, Albania
shitje
9 Qender, Krujë, Kruje, Durrës County, Northern Albania, 1501, Albania
 • 40€

Details

 • Price: 40€
 • Size: 2687 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje

Description

SHITET TOKË NË KRUJË

 

Çmimi: 40euro/m2

 

Sipërfaqja: 2687 m ²

 

Vendndodhja: Krujë

 

Prona ndodhet në afërsi të rrugës kryesore , dhe eshtë një investim shumë I mire për shfrytëzim industrial.

 

E përshtatshme për bujtina , komplekse vilash dhe shumë aktivitete te tjera .

Trualli disponon dokumentacion te rregullt , është me çertificatë pronësie.

 

Detaje të tjera:

 • Tokë e rrafshët
 • Mundësi për ndërtim

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.

069 2048884

 

 • Address Krujë, Kruje, Durrës County, Northern Albania, 1501, Albania
 • City Durres
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta