SHITET TOKË NË FSHATIN TURISTIK GJINAR, ELBASAN.

  • 120.000€
, Gjinar
shitje

SHITET TOKË NË FSHATIN TURISTIK GJINAR, ELBASAN.

, Gjinar
  • 120.000€

Details

  • Price: 120.000€
  • Size: 8160 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

SHITET TOKË NË FSHATIN TURISTIK GJINAR, ELBASAN.

Toka ndodhet në një nga pikat kyçe të fshatit dhe mund të përdoret për një shumëllojshmëri ndërtimesh turistike për shkak të vendndodhjes.
Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Shitet për 120.000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në tokë, kontaktoni në: +355697032245.

  • Address Gjinar
  • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate