SHITET TOKE NE FSHATIN “PRUSH” 17.000m2

 • 510.000€
Vaqar, Prush

SHITET TOKE NE FSHATIN “PRUSH” 17.000m2

Vaqar, Prush
 • 510.000€

Details

 • Property ID: 33238
 • Price: 510.000€
 • Property Size: 17000 m²
 • Property Type: toke
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Features

Description

Shitet toke ne fshatin Prush,afer Vaqarrit. Siperfaqja e tokes eshte 17000 m2. Prane kesaj prone po konsolidohet nje zone e mirefillte biznesi dhe industriale. Shitet per nje cmim shume te leverdisshem,per vetem 30 euro/m2 ( i diskutueshem) .

 • Address Vaqar, Prush
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare