SHITET TOKË NË FIKAS/ BERZHITË , TIRANË

  • 200.000€
, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET TOKË NË FIKAS/ BERZHITË , TIRANË

, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 200.000€

Details

  • Price: 200.000€
  • Size: 4000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355697032246

Features

Description

SHITET TOKË NË FIKAS/ BERZHITË ,TIRANË

Sipërfaqe 4000 m2 .
Një hapësirë e pashfrytëzuar nga njeriu, ku ajri i pastër dhe hapësira e gjelbër te çojnë në dimension tjetër.

Mundësi shumë e mirë për çdokënd që dëshiron të investoi në agrobiznes dhe jo vetëm.

Toka është me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Çmimi 200.000 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032246

  • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate