SHITET TOKE NE FARKE E VOGEL

  • 220.000€
, Farkë e Vogël, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

SHITET TOKE NE FARKE E VOGEL

, Farkë e Vogël, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • 220.000€

Details

  • Price: 220.000€
  • Size: 6000 m²
  • Type: toke, truall
  • Status: shitje

Features

Description

800 M NGA LIQENI I FARKES

Toka në shitje me nje vendodhje shumë te mire, vetëm 800 m nga Liqeni i Farkes dhe 2 Km nga qendra tregtare TEG.Toke në shitje me siperfaqe 6000 m2.
Ndodhet buze rruges, shume afer me Shkollen 9-vjecare Farke e Vogel, në mes te gjelberimit, qetesise dhe ajrit te paster te kodrave te Farkes. Ka një pjerresi te voge drejt jugut, me diell gjate gjithe ditës dhe pamje shumë të bukur të zonës.

Toke është e pershtatshme për ndertim vilash, sherbime te ndryshme dhe zona ku ndodhet njihet për kërkesë të madhe për shkolla, kopshte, qendra sportive, qender për mosha të treta etj.Me certifikate pronesie.

Kontakt: +355672043899

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/toka/ne-shitje/ne-farke-e-vogel

 

  • Address Farkë e Vogël, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
  • Real Estate INF 93