SHITET TOKE NE BREGDET TE SEKTORI RINIA DURRES

 • 115.500€
Sektori Rinia Durres
shitje

SHITET TOKE NE BREGDET TE SEKTORI RINIA DURRES

Sektori Rinia Durres
 • 115.500€

Details

 • Property ID: 30169
 • Price: 115.500€
 • Property Size: 2100 m²
 • Property Type: toke
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

SHITET TOKE ne bregdet ne rruge kryesore tek SEKTORI RINIA NE DURRES. Siperfaqja e tokes eshte 2.100 m2,. Prona eshte e kuadratuar dhe e rrethuar me mure,ne nje siperfaqe te rrafshet. Kjo prone mund te perdoret per hotele, vila etj. Kjo eshte nje zone thuajse e virgjer e mbuluar me pisha. Siperfaqja e reres ne breg eshte me goxha hapesire. Nje vend vertet i mbrekullushem per ndertim per pushuesit. KJO PRONE SHITET PER 55 EURO/M2. Na kontaktoni.

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com
Cel. : 003555 684044520

 • Address Sektori Rinia Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare