SHITET TOKE NE BREGDET, BORSH- SARAND 1.400M2

  • 182.000€
, Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë Albania, 9714, Albania
shitje

SHITET TOKE NE BREGDET, BORSH- SARAND 1.400M2

, Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë Albania, 9714, Albania
  • 182.000€

Details

  • Price: 182.000€
  • Size: 1400 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355 68 40 44 520

Features

Description

Shitet TOKE ne Borsh- Sarande me nje siperfaqe 1.400m2 ne vije te dyte te bregut te detit.
Toka eshte e rrafshe dhe brenda saj jane 12 rrenje ullinj shekullor.
Zona ka plan zhvillimi me nje koficjent ndertimi 0.4. Toka ka rruge hyrje dhe dalje ne te dy drejtimrt, nga perpara nga deti dhe nga mbrapa. Kjo prone shitet me 130 Euro per m2.
Kjo eshte nder pronat me te mira qe kemi ne ate zone… NXITONI PERFITONI.

Per me shume informacione klikoni linkun :https://www.merlinimobiliare.com
Cel. : 003555 684044520

  • Address Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë Albania, 9714, Albania
  • City Sarande

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare