SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURES KM 1

 • 43.000€
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada "Tiranë - Durrës", Zona industriale, Tirana, Albania
shitje

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURES KM 1

11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada "Tiranë - Durrës", Zona industriale, Tirana, Albania
 • 43.000€

Details

 • Price: 43.000€
 • Size: 430 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Features

Description

Shitet toke ne autostraden Tiran- Dures 430m2 kilometri i pare mbrapa VODAFINIT .
Toka eshte e kuadratuar me mundesi te ndertohet mbi te cdo lloj biznesi. ajo ndodhet ne nje
zone shume atraktive dhe e konsoliduar biznesi. Shitet vetem per 100 euro per m2 cmim te cilin nuk e gjen ne ate zone.
CMIMI I SHITJES 43.000 EURO.

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com

Cel. : 003555 684044520

 • Address Autostrada "Tiranë - Durrës", Zona industriale, Tirana, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare