SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES NE VIJ TE PARE AFER VORES.

  • 1.300.000€
11 Autostrada Tr.-Dr., Vore

Details

  • Price: 1.300.000€
  • Size: 10000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355 684044520

Features

Description

Shitet toke ne Autostraden Trane-Durres afer Vores. Toka ka siperfaqe 10.000m2 ne vij te pare,ekspozohet 100% nga autostrada me pamje te drejteperdrejt. Toka eshte me dokumentacion te rregullt ligjor dhe disponohet nga pronar vetem te nje familje. Mbi kete prone mund te ndertohen Pallate banimi, por edhe objekte komerciale dhe biznese te fushave te ndryshme. Kete siperfaqe me mundesi multi funksijonale dhe cmim shume okazional nuk e gjen ne boshtin industrial Tirane- Vore.
NXITONI investim i sigurt dhe me vlera te shumefishuara per te ardhmen.
SHITET ME NJE CMIM VETEM PER 130 Euro per m2. .

PER ME SHUME INFORMACION KLIKO LINKUN:http://www.merlinimobiliare.com

  • Address Vore
  • City Tirane
  • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare