SHITET TOKE NE AUTOSTRAD MES TIRANES DHE DURRESIT NE VIJ TE PARE 20.000 DHE 45.000 M2.

 • 1.500.000€
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada Tirane-Durres
shitje
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada Tirane-Durres
 • 1.500.000€

Details

 • Price: 1.500.000€
 • Size: 20000 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet TOKE ne autostraden Tirane-Durres ne vije te pare me siperfaqe 20.000 dhe 45.000m2. Toka shitet me 70 Euro/m2.
Toka mund te perdoret per cdo lloj biznesi, dhe ka akses hyrje direkt nga autostrada. Ky eshte vertet nje okazion qe duhet shfrytezuar.
SHITET PER 1.500.000 DHE 3.375.000 EURO.

Per me shume informacio kliko ne linkun: http://www.merlinimobiliare.com

 • Address Autostrada Tirane-Durres
 • City Durres
 • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare