Details

  • Property ID: 13991
  • Property Size: 5300 m²
  • Property Type: toke
  • Property Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet toka 5300m2 te Fusha e Druve ne Allias.
Toka ka pozicion strategjik mjaft te favorshem per cdo lloj biznesi dhe per ndertim, ku te ofrohen facilitetet e nevojshme.
Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…oke-ne-allias/

  • Address Allias
  • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate