SHITET TOKË NË AKËRNI NGJITUR ME AEROPORTIN.

, Akerni, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9411, Albania
shitje
, Akerni, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9411, Albania

Details

  • Size: 2500 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692046662

Description

🆕🔥SHITET TOKË NË AKËRNI NGJITUR ME AEROPORTIN.

✅ Sipërfaqe: 2.500 m²/ Total
✅ Vendndodhja: Vlorë,Akërni
✅ Çmimi 250.000 Euro/Total

Zona në të cilën ndodhet toka
është një zonë në zhvillim, mund të përdoret dhe për ndërtim.

Detaje të tjera:
✅ 100 Euro/m2
✅ Orientimi Veri-Lindje Jug-Perëndim

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355692046662
📧
🌐 www.desrealestate.al
——————————————————

  • Address Akerni, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9411, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare