SHITET TOKE ME ULLINJE 21.000m2 AFER VORES.

  • 273.000€
11 Vore, Vore

Details

  • Price: 273.000€
  • Size: 21000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355 684044520

Features

Description

Shiten Ullishte ne afersi Vores. Ullishte ne prodhim me moshe mbi 70 vjecare . Toka ne te cilen gjendet kjo ullishte eshte edhe per kullot dhe per cdo lloi tjeter te kulturave bujqesore.. Siperfaqe 21.000m2. Shite me 13 Euro per m2 …ose kembehet me klering me objekte ne Tirane me vleren ekuivalnete.

Tel: 00355 684044520.

  • Address Vore
  • City Tirane
  • Area 11 Vore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare