SHITET TOKE ME LEVERDI NE MARQINET TE VORES

 • 176.400€
11 Vore, Marqinet, Marqinet 2, Vorë, Bashkia Vorë, Tirane, Albania
shitje

SHITET TOKE ME LEVERDI NE MARQINET TE VORES

11 Vore, Marqinet, Marqinet 2, Vorë, Bashkia Vorë, Tirane, Albania
 • 176.400€

Details

 • Price: 176.400€
 • Size: 19600 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Features

Description

Shitet 19.600 m2 toke ne Marqinet 700 metro larg Vores. Toka eshte e kuadratuar dhe mund te perdoret per cdo lloj veprimtarie biznesi por edhe per banim . Mund te perdoret per blektori ,per sera prodhimi zazavatesh, magzinia industriale kompleks turistik etj. Toka eshte me dofkumentacion te rregullta. Shitet per 9 Euro/m2 ( i diskutushem) . Nxitoni na kontaktoni menjehere.

 • Address Marqinet, Marqinet 2, Vorë, Bashkia Vorë, Tirane, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Vore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare