Shitet toke me certifikate pronesie, 1200 m2, autostrada Tr.-Dr. km 2 prane kompanise Vodafone, 50 m distance me rrugen dytesore

 • 150.000€
, Autostrada Tirane-Durres km2,
shitje

Shitet toke me certifikate pronesie, 1200 m2, autostrada Tr.-Dr. km 2 prane kompanise Vodafone, 50 m distance me rrugen dytesore

, Autostrada Tirane-Durres km2,
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 1200 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692516165

Features

Description

Shitet toke me certifikate pronesie, me siperfaqe 1200 m2, dimensione 30 m me 40 m, e rrethuar e gjitha me mur te larte 2.6 m, porte hyrese gjatesi 6.2 m.

Brenda prones eshte e perfshire edhe nje dhome me siperfaqe 30 m2 (5m me 6m), nje depo dhe tualet, secila prej tyre e lidhur me sheshpushimin ne porten kryesore nepermjet rrugicave te shtruara me beton. Eshte investuar edhe per hapjen e nje pusi uji me thellesi 42m per te patur uje te bollshem gjate gjithe vitit si dhe jane te perfunduara instalimet elektrike.

Adresa autostrada Tirane-Durres km 2 prane kompanise Vodafone, perballe me Delta Home, 50 m distance me rrugen dytesore.

E pershtatshme per aktivitete te ndryshme.

Vlera e prones 150’000 Euro.

Cel. : 0692516165

 

 • Address Autostrada Tirane-Durres km2,
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
JurgenKosova
 • JurgenKosova

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
JurgenKosova
 • JurgenKosova