SHITET TOKE KULLOTË NË BORSH, SARANDË.

  • 2.403.450€
, Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
shitje

SHITET TOKE KULLOTË NË BORSH, SARANDË.

, Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
  • 2.403.450€

Details

  • Price: 2.403.450€
  • Size: 34335 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355697032247

Description

Shitet tokë kullotë në Borsh, Sarandë.
Toka ka një sipërfaqe prej 34335 m2 dhe ndodhet në një pozicion të mirë gjeografik, jo larg nga vija bregdetare. Gjithashtu zotëron dokumenta te rregullta pronësie.
Çmimi i tokës është 2403450 Euro.
Investimi në këtë tokë është shumë i këshillueshëm, pasi aty mund të ndërtohet një pronë, në një nga fshatrat me vijën më të gjatë bregdetare në rivierën e jugut; me plazhe që karakterizohen nga një cilësi e shkëlqyer e ujit dhe perspektivë për një turizëm potencialisht te lartë.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 7032247

  • Address BORSH
  • City Sarande

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate