SHITET TOKË KULLOTË NË BORSH, SARANDË.

  • 270.150€
, Borsh
shitje

SHITET TOKË KULLOTË NË BORSH, SARANDË.

, Borsh
  • 270.150€

Details

  • Price: 270.150€
  • Size: 1801 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355697032247

Description

Shitet tokë kullotë në Borsh, Sarandë.
Toka ndodhet në një pozicion të mirë gjeografik, jo larg nga vija bregdetare dhe zotëron dokumenta te rregullta pronësie.
Ka nje sipërfaqe prej 1801 m2 dhe një çmim prej 270150 Euro.
Investimi në këtë tokë është shumë i këshillueshëm, pasi aty mund të ndërtohet një pronë, në një nga fshatrat me vijën më të gjatë bregdetare në rivierën e jugut; me plazhe që karakterizohen nga një cilësi e shkëlqyer e ujit dhe perspektivë për një turizëm potencialisht te lartë.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032247.

  • Address Borsh
  • City Sarande

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate