SHITET TOKË KULLOTË BORSH, SARANDË

  • 268.380€
, Borsh
shitje

SHITET TOKË KULLOTË BORSH, SARANDË

, Borsh
  • 268.380€

Details

  • Price: 268.380€
  • Size: 3834 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355 69 403 5476

Description

Shitet tokë kullotë me një sipërfaqe prej 3834 m2 në Borsh, Sarandë.
Trualli ndodhet në një pozicion të mirë gjeografik, jo larg nga vija bregdetare, dhe zotëron dokumenta të rregullta pronësie.
Çmimi i truallit është 268380 Euro.
Investimi në këtë tokë është shumë i këshillueshëm, pasi aty mund të ndërtohet një pronë, në një nga fshatrat me vijën më të gjatë bregdetare në rivierën e jugut; me plazhe që karakterizohen nga një cilësi e shkëlqyer e ujit dhe perspektivë për një turizëm potencialisht te lartë.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 7032247

  • Address Borsh
  • City Sarande

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate