Shitet, Tokë, Komuna Farkë 45,000 € ID: plus 7285

 • 45.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Shitet, Tokë, Komuna Farkë 45,000 € ID: plus 7285

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 500 m²
 • Type: truall
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0693339000

Features

Description

Toka ndodhet në afërsi të “Komunës Farkë”.
Ka sipërfaqe totale prej 500 m2.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Zonë e projektuar për ndërtim.

Detaje të tjera

• Ndodhet në afërsi të rrugës kryesore.
• E përshtatshme për biznes dhe ndërtim.
Për më tepër na kontaktoni!

 • Address Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +