Shitet, Tokë, Kodra e Priftit, Tiranë Cmimi: 55,000 € ID: plus14670

  • 55.000€
, Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Tokë, Kodra e Priftit, Tiranë Cmimi: 55,000 € ID: plus14670

, Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 55.000€

Details

  • Price: 55.000€
  • Size: 265 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696141644

Description

Shitet tokë Kodra e Priftit, Rruga e Kokonozëve. Me sipërfaqe totale prej 265m2. E përshtatshme për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi. Disponon çerfitikatë pronësie. E aksesueshme lehtësisht nga rruga kryesore. Opsion ideal investimi. Për më tepër na kontaktoni!

ID: plus14670

  • Address Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
  • Future Home Opportunity +