Shitet, Tokë, Kamëz, Tiranë. 250,000 € ID: OPP+20836

 • 250.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
shitje

Shitet, Tokë, Kamëz, Tiranë. 250,000 € ID: OPP+20836

11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 70000 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0693339000

Features

Description

Toka ndodhet në zonën e Kamzës, pranë Bashkisë.
Me sipërfaqe totale prej 7000m2 dhe me perspektivë zhvillimi.
I përshtatshëm për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi.
Është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Mundësi ndarje në bazë të preferencës dhe e aksesushme nga rruga kryesore.
Për më tepër na kontaktoni!

 • Address Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +