Shitet, Toke , Gjiri I Lalzit 45,000 € ID: plus 6883

  • 45.000€
, Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Shitet, Toke , Gjiri I Lalzit 45,000 € ID: plus 6883

, Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • 45.000€

Details

  • Price: 45.000€
  • Size: 1300 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0693339000

Features

Description

Toka ndodhet në “Gjirin e Lalzit” 300 m larg detit .
Ka sipërfaqe totale prej 1300 m2.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Zonë e projektuar për ndërtim.
Detaje të tjera
• Ndodhet në bregdet .
• E përshtatshme për biznes dhe ndërtim.
Për më tepër na kontaktoni! plus6883

  • Address Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
  • Future Home Opportunity +