OKAZION Shitet Toke dhe ndertese ne Spitalle (Prane nje rezervuari) Durres

  • 75.000€
, Spitallë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2000, Albania
shitje

OKAZION Shitet Toke dhe ndertese ne Spitalle (Prane nje rezervuari) Durres

, Spitallë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2000, Albania
  • 75.000€

Details

  • Price: 75.000€
  • Size: 4850 m²
  • Type: magazine, toke, truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet Toke dhe ndertese ne Spitalle (Prane nje rezervuari) Durres
10 min larg Durresit
Toka eshte me siperfaqe totale 1350m3
Truall- 132m2
Ndertese- 86m2

E pershtatshme per ambiente pushimi ose biznesi!

Cmimi 75 000 Euro

Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju Mirepresim!

  • Address Spitallë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2000, Albania
  • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
  • Invest Prona