SHITET TOKE BUZE DETIT ADRIATIK, MIDIS QERRETIT DHE KARPEN

  • 4.037.500€
, Karpen, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2505, Albania
shitje

SHITET TOKE BUZE DETIT ADRIATIK, MIDIS QERRETIT DHE KARPEN

, Karpen, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2505, Albania
  • 4.037.500€

Details

  • Price: 4.037.500€
  • Size: 42500 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

Toke në shitje në bregdet në zonen e fshatit turistik Qerret. Ndodhet pranë disa komplekseve të njohura si Kompleksi “Bellavista”, Hotel “Brilant” etj. Zona është shumë e zhvilluar, ku janë ndërtuar mjaft komplekse, vila dhe apartamente që e bëjnë këtë një ndër vendodhjet më të qeta dhe tërheqëse të Qerretit.

Toka ka formë të rregullt fare pranë detit me plazhin e saj privat, me pamje të lirë nga deti dhe deri te zona e Durrësit. Është me studim dhe e pershtatshme për ndertim vilash, apartamentesh, hoteleri dhe shërbime të ndryshme. Rruga është e shtruar me zhavorr dhe vjen deri tek prona.

Tokë në shitje në Qerret me sipërfaqe 42500 m2, me studim, me një vendodhje shumë të mirë dhe me kërkesë të lartë investimi.

Me certifikate pronësie.

Kontakt: +355673044004

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-breg…tit-dhe-karpen

  • Address Karpen, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2505, Albania
  • City Qerret

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
  • Real Estate INF 93