SHITET TOKE ARË NË VORË, TIRANË.

  • 420.000€
, Vorë
shitje

SHITET TOKE ARË NË VORË, TIRANË.

, Vorë
  • 420.000€

Details

  • Price: 420.000€
  • Size: 4080 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692045103

Features

Description

SHITET TOKE ARË NË VORË, TIRANË.

Prona ka dalje direkte në rrugën kryesore. Pozicionimi i saj paraqet mundësi të shkëlqyer investimi.
Prona është e ndarë në 2 pjesë nëpërmjet nje kanali; njëra është 1760m2, ndërsa pjesa tjetër është 2320 m2.

Posedon dokumentacion të rregullt pronësie dhe ka mundësi zgjerimi.
Çmimi: 420.000 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045103.

  • Address Vorë
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate