SHITET TOKË ARË NË “VERBAS”, FIER.

  • 41.628€
, Verbas
shitje

SHITET TOKË ARË NË “VERBAS”, FIER.

, Verbas
  • 41.628€

Details

  • Price: 41.628€
  • Size: 4026 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355697032247

Description

SHITET TOKË ARË NË “VERBAS”, FIER.
Toka ka një sipërfaqe totale prej 4026 m² dhe posedon çertifikatë pronësie.
Është e përshtatshme për ç’do lloj aktiviteti bujqësor.
Shitet me një çmim prej 41628 Euro/total, i negociueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032247.

  • Address Verbas
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate